Producent wyrobów metalowych

23 lipca 2019

Firma Mazur-Tom jest producentem wysokiej jakości wyrobów ze stali, w szczególności gwoździ i drutu.

W ofercie posiadają gwoździe o kilkunastu różnych profilach i rodzajach. Średnica drutu mieści się w zakresie od 2,1 mm do 6 mm, a cięty może być na odcinki o długości od 250 do 3000 mm. Ponadto firma Mazur-Tom oferuje właścicielom każdego typu sklepów czy hurtowni elementy niezbędne do ekspozycji towaru, takie jak haki, koszyki, stojaki, displaye, ekspozytory duże i małe, regały i ściany systemowe. Ocynkowane lub pomalowane farbą proszkową zapewniają trwałość na długie lata.

W zależności od potrzeb klienta Mazur-Tom wykonuje konstrukcje niestandardowe takie jak gabiony ogrodowe czy podpory do pnączy i mimo, że ich głównym surowcem jest stal do produkcji wykorzystują również inne materiały: tworzywa sztuczne, drewno czy aluminium.

Mazur-Tom działa na rynku europejskim niezmiennie od 1986 roku i oferuje swoje produkty nie tylko krajowym odbiorcom ale także ku zadowoleniu klientów eksportuje je do krajów Europy Zachodniej, między innymi do Niemiec, Holandii, Anglii czy Francji.Powrót do strony głównej