Import towarów ze wschodu

23 lipca 2019
Firma C. H​artwig Gdynia S.A. zajmuje się transportem towarów z Azji do Europy drogą morską oraz kolejową. Cechuje ich wysoka jakość usług i restrykcyjne standardy dotyczące zabezpieczania i przewożenia ładunków.

W ostatnich latach jesteśmy świadkami bardzo szybkiej dynamizacji sprzedaży detalicznej na rynku wschodnim i jego światowej ekspansji. Nieustanny rozwój portali sprzedażowych sprawił, że zauważono potencjał klienta indywidualnego, a ilość przesyłek importowanych z Chin wzrosła o kilkaset procent. Na lokalnych rynkach europejskich wymusiło to stworzenie możliwości szybkiej i bezpiecznej dystrybucji towarów z krajów azjatyckich.

C. Hartwig Gdynia S.A. stawia w szczególności na tranzyt „drobnicy” czyli towarów o niewielkich gabarytach. Oferuje transport droga morską oraz lądową/kolejową w dogodnych cenach. Ponieważ importowanie przesyłek ze wschodu wiąże się z wieloma ustaleniami, a ceny uzależnione są od bardzo wielu czynników najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z gotowej usługi firmy spedycyjnej takiej jak C. Hartwig Gdynia S.A.

Na stronie internetowej w prosty sposób możemy wyliczyć cenę importu zakupionego na rynku wschodnim towaru i zamówić usługę spedycyjną nie martwiąc się o dodatkowe koszty czy bezpieczeństwo ładunku.Powrót do strony głównej